gruodžio 17, 2016

Kaip tapti ,,katite"?

Turbūt jau dauguma esat susidūrę su nauja subkultūra. Katitciu galima rasti kieviename didmiestyje, miestelyje ir kaimelyje. Kine, parduotuvėje ir net bažnyčioje. Tiesa, tapti šios subkultūros atstove ne taip ir paprasta! Yra keletas būtinų dalykų, bet kaip sakoma ,,Per aspera ad astra.." 

Žodynas
Čia svarbiausia dalis. Ir sunkiausia, žinoma. Bet šiek tiek praktikos ir pavyks. Ypač svarbu vartoti daug tokių įterpinių kaip ,,nuuuuuuu" ,,karooooče" ,,žostkai" ,,stobaliai" ir pan. Kuo daugiau, tuo geriau. Visos katites turi savo atskirą žodyną. Iš pradžių žodžiai atrodo panašūs, kažkur girdėti, bet nesuprantami. Vėliau pasidaro viskas aišku. Pavyzdžiui, jokiu būdu negalima sakyti blakstienos. Tik blakstutės. Pirma ir aš pagalvojau, kad blakstutės tai kažkokios skaudančiai kandančios musės. Bet taip katites vadina blakstienas. Taip pat svarbu vartoti kuo daugiau mažybinių žodžių: medžiagytė, suknytė, bačiukai, kavytė, mažulytė, spalvytė ir t.t. 

Blakstutės
Antras žingsnis - blakstutės. Jau pirmam punkte supažindinau, kas tai yra. Svarbu susirasti patikimą meistrę ir iškart nunešti jai pavyzdį - šluotą. Kuo ilgesni ir tankesni šluotos šeriai, tuo geresnio rezultato sulauksite. Kai jau matysite rezultatą, nepamirškite meistrės fb puslapyje palikti atsiliepimo ,,Puiki meistryte, labai džiaugiuosi rezultatuku, super blakstutes už prieinama kainyte".


Stilius
Geriausiai ,,katites" įvaizdį įvaldysit, jei rinksitės dydžiu per mažus rūbus. Ir visai nesvarbu, kad jūsų aukso konkolai, jei tokius turit, veržiasi į laisvę. Batai, kuo aukštesni. Į pastabas, kad atrodote kaip paralyžuotas žiogas su kojūkais nekreipkite dėmesio, tai tik pavyduolių šnekos. Kaip sako ,,Mi casa tu casa": jei kiti apkalba, vadinasi tu esi priekyje. Ai, kalbant apie šį frazių puslapį, nepamirškit dalintis jomis kiekvieną dieną.

Dar keletas patarimų:

 • Gink Dieve neskaitykit knygų. Juk nenorit, kad jus nepagydomai sužalotų intelektas.
 • Jei penktadienį praleidote namie, bent jau meluokite kitiems, kad buvote vakarėlyje. Išvis, kiekvieną penktadienį turit atsidurti vis kitame plote. Jūs juk geidžiama.
 • Jei jus paliko jūsų alfa, tai visų pirma jūs jį palikot. Antra, užblokuokit visur, kur tik įmanoma. Jis gaidys ir jūsų nevertas.
 • Būtinai susikurkit FB puslapį ,,Li Nu Te geliniai nagučiai namuosia" 
 • Kelkit į IG puodelio nuotraukas, kiekvieną kartą, kai tik apsilankote kavinėje. Dar prierašo nepamirškite: ,,Su savo salyte" arba ,,Su savo pasauliu kavyte gurkšnojam".

Jei nesupratote frazės įžangoje, tai pakartosiu lietuviškai: ,,Per kančias į žvaigždes". 

4 komentarai:

 1. Pasijaučiau blogai, nes ir aš sakau "blakstutės" kartais. :DDd

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pamačiau, pagalvojau
  http://vignette2.wikia.nocookie.net/xmenmovies/images/8/82/Victor_Creed's_Claws_-_Scratching_Kayla's_Car.png/revision/latest?cb=20160619080129
  , paspaudžiau.
  Ačiū, kad primenat, kokia ta gamta nuostabi

  AtsakytiPanaikinti