gruodžio 03, 2016

Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti

5l spragėsių, 3D ir 2h. Ir kai jau manai, kad po aštuonių Hario Poterio filmų, nuostabioji J.K. Rowling bus išsisėmusi, ji ir vėl tave nustebina! Jos dėka magijos pasaulis vėl sugrįžo į ekranus.

APIE
Njutas Miglapūtys į Niujorką atvyksta nešinas, iš pirmo žvilgsnio, įprastu lagaminėliu. Tačiau jame slepiasi fantastiniai gyvūnai. Vienas iš jų pasprunka ir sukelia sumaištį banke. Be to, lagaminėlis dar ir pasimeta bei pasprunka dar keletas gyvūnų. Situacijos stebėtoja, buvusi Aurorė Tina paaiškina Njutui, kad Niujorke fantastiniai gyvūnai draudžiami, kad paskutinis jų veisėjas sulaikytas, todėl nedelsiant reikia sugauti visus gyvūnus. Į šią situaciją patenka ir Tinos sesuo Kvynė, ir ,,ne burtininkas", žiobaras Džeikobas. Tuo tarpu Niujorke sumaištis. Miestą griauna ir net kelis žmones pražudo nepaaiškinama tamsi jėga. Magijos pasauliui iškyla grėsmė būti išaiškintam.

MANO NUOMONĖ
Aktoriai filmui parinkti genialiai. Kiekvienam įkūnijamas personažas tiko idealiai nuo balso tembro iki išvaizdos. Kitų aktorių jų vietoj net neįsivaizduoju.
Siužete netrūko nei veiksmo, nei įtampos, nei komedijos elementų. Buvo net šiek tiek romantikos! Na, o visų Hario Poterio mylėtojų širdys ėmė plakti stipriau, kai buvo paminėtas Hogvartsas bei Albas Dumbuldoras.
Kadangi į filmą ėjau su drauge, kuri mačiusi tik porą Hario Poterio filmų (taip, egzistuoja ir tokių), didelis pliusas kūrėjams už tai, kad viskas suprantamas ir tokiems kaip mano draugė. Nekilo jokių papildomų klausimų!

Apibendrinant galiu pasakyti, kad filmas buvo vertas tų 7€ ir dar daugiau. O labiausiai džiugina tas faktas, kad laukia dar keturios šio filmo dalys!
Na, o jūs ar jau matėt šį filmą?

6 komentarai:

 1. Jau ir verdu tuo noru pamatyt šį filmą, nes vos tik pagalvojus, mano Hario Poterio mylėtojos širdutė suspurda! :D Džiaugiuosi, kad tau patiko, na, o aš palauksiu kol filmas atsiras online

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, turėtų greitu metu pasirodyti ir online. Vis dėlto, jau porą savaičių rodomas kine :)

   Panaikinti
 2. Mačiau šį filmą kine, galiu sakyti, jog labai patiko !!! Galėčiau žiūrėti dar ir dar kartą :) Bet to fakto, kad kaip minėjai bus filmo keturios dalys nustebino. Ką gi laukiu ir tų pasirodysiančių ;) Norėjau paklausti ar žiūrėjai filmą su subtitrais ar jau išverstą į lietuvių kalbą ?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Vos atsiras gera kokybė online, žiūrėsiu vėl!!! Žiūrėjau su subtitrais. Man patinka girdėti realius aktorių balsus :)

   Panaikinti
 3. Aš taip pat žiūrėsiu online, nes dėl darbų gausos nespėjau nueiti į kino teatrą. :( Bet, Merlino barzda, būtinai pažiūrėsiu! :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš laukiu online taip lyg būčiau nemačiusi to filmo :D

  AtsakytiPanaikinti