lapkričio 02, 2016

NERVE: drąsos žaidimas

Šį filmą rekomendavo man keli žmonės. Tiesa, iš jų apibūdinimų, tai skambėjo kaip visiškai nevykęs fantastinis filmas. Dar vienas bandymas perspjauti ,,Bado žaidynes", ,,Divirgentę" ar pan. Aprašymas taip pat ne viliojantis. Tad jei ne Emma Roberts, kurios pavardė puikuojasi šalia aktorių sąrašo, turbūt taip ir nebūčiau pažiūrėjusi šio filmo. Bet pažiūrėjau ir labai džiaugiuosi!!

TRUMPAI
IMDB - 7
Trukmė - 96min
Režisierius - Henry Joost, Ariel Schulman
Aktoriai - Emma Roberts, Dave Franco, Emily Meade, Miles Heizer

APIE
Nerve - tai drąsos žaidimas. Gali mokėti pinigus ir tapti žiūrovu arba būti žaidėju bei užsidirbti nemažą sumą. Žaidėjams užduotis skiria žiūrovai. Kuo daugiau stebėtojų turi, kuo daugiau užduočių įvykdai, tuo didesnė tikimybė, kad pateksi į finalą. Tiesa, ne viskas taip paprasta. Užduotys gali būti ir tokios, dėl kurių gali žūti. Pavyzdžiui, ar išdrįstum išvystyti 60km/h greitį.... užrištomis akimis?  Daugybė nutrūktgalvių leidžiasi į šį nuotykį. Viena jų - Vee. Nors ji ir tyli, iš pirmo žvilgsnio nedrąsi ir esanti savo draugės šešėlyje, vis dėlto ji nusprendžia įsitraukti į žaidimą. Pirmoji užuotis - penkias sekundes bučiuoti nepažįstamąjį. Pastarasis netikėtai tampa jos žaidimo partneriu. Užduotys vis sunkėja ir filmo herojams darosi neramu. Ir ne be reikalo. Žiūrovai visiškai perima jų gyvenimo kontrolę.

MANO NUOMONĖ
Kaip jau minėjau įžangoje, man filmas atrodė nevykęs ir nevertas mano laiko.  Tačiau dragų raginimai ir daug žadantys komentarai mane įtikino. Vienas labiausiai įtraukiančių filmų, kuriuos mačiau pastaruoju metu! Visas emocijas išgyvenau kartu su pagrindiniais filmo veikėjais. Kalbant apie pagrindinius veikėjus, tai juos įkūnija beprotiškai geri aktoriai. Na, ko daugiau ir tikėtis iš nuostabiosios Emma Roberts! O dar karštasis Dave Franco... Kiti aktoriai irgi ne prastesni. Vaidyba natūrali, įtikinanti. Tad buvo malonu žiūrėti. Rekomenduoju pažiūrėti visiems mėgstantiems gražius aktorius, veiksmą, romantiką ir šiokią tokią įtampą.

Na, o jūs ar jau matėte šį filmą? Jei taip, ką manote?  O jei dar nematėte šio filmo, tai ką žiūrėjote paskutinį kartą ir ar patiko?

6 komentarai:

 1. Šito filmo nemačiau, bet įtraukiau į peržiūrimų filmų sąrašą.
  Tik noriu pataisyti, kad pagrindinė aktorė nėra Julia Roberts. Čia - Emma Roberts. :)))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ouch kokia skaudi klaida, ačiū, kad pasakei! Va kas būna, kai dvi mėgstamos aktorės po viena pavarde :))

   Panaikinti
 2. O man siame filme truko kazko, tiksliai nezinau ko. Ne tiek daug itrauke ir kazkaip tikejaus is jo daugiau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Turbūt man ir patiko, kai visiško š tikėjausi. O tave nuvylė, nes tikėjais kažko wow :)

   Panaikinti
 3. Patiko ir net labai. Žiūrėdama pati patyriau kylantį adrenaliną. Manau žiūrėčiau ir dar kartą, nors tai darau tikrai itin retai.:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aš irgi esu įtraukusi šį filmą į ,,Pažiūrėti dar kartą" sąrašą :)

   Panaikinti