rugpjūčio 13, 2016

Aliexpress - rojus ieškantiems pigių prekių

Nuolat girdėdavau aplinkinius besigiriant sėkmingais pirkiniais iš www.aliexpress.com/. Manydavau, kad kitų minimos kainos - tik išsigalvojimai. Tačiau prisijungusi prie šios parduotuvės savomis akimis pamačiau, kad tai grynų gryniausia tiesa. Pamažu pradėjau pildyti prekių krepšelį. Tačiau užsisakyti vis nedrįsau. Ir tik po kelių mėnesių tam prisiruošiau! Skamba labai kvailai, tiesa? Kas atrodė taip baisu ir sudėtinga, pasirodo yra kaip du kart du. Todėl ir jus noriu supažindinti su šiuo internetiniu lobiu.

KAS TAS ALIEXPRESS?
Aliexpress - tai kiniečių internetinė parduotuvė, ieškantiems pigių prekių. Šioje parduotuvėje galite rasti visko! Taip, taip. Nuo makiažo šepetėlių iki grąžtų, nuo akinių iki užuolaidų ar patalynės komplektų. Šioje parduotuvėje, ką įsigyti ras kiekvienas. Tiesa, dauguma prekių nepasižymi labai gera kokybe ar ilgaamžiškumu. Tačiau jei jums tai nėra svarbiausias prioritetas, liksite patenkinti.

REGISTRACIJA IR INFORMACIJOS PILDYMAS
Užsiregistruoti galima per ,,Facebook" arba elektroninio pašto paskyrą, kas yra labai patogu. Kitas, šiek tiek sunkesnis žingsnis - siuntimo adresas. Visų pirma, nenaudok jokių lietuviškų raidžių. Pvz:. jei tavo varde yra raidė ,,ė" pakeisk ją ,,e". Prie ,,Contact name" įrašyk savo pilną vardą ir pavardę. Eilutėje ,,Street adress" įrašykite ir kaimo/miestelio pavadinimą (jei tokiame gyvenate), ir gatvės pavadinimą bei namo numerį. ,,Tel" pirmame ir antrame langelyje įrašykite du nulius. Trečiame - aštuonis. Rašant mobiliojo telefono numerį, vietoje pliuso ženklo padėkite du nulius. Štai ir viskas!

KAIP IŠSIRINKTI GERIAUSIĄ PREKĘ?
Svarbiausia nepirkti aklai. Jei pirksite bet kurią pasitaikiusią prekę, ji gali ateiti brokuota, sulūžusi arba išvis būti neatsisiųsta, o pinigai negauti. O to juk nenorėtumėt, tiesa? Tad jei norite sėkmingo pirkinio, atsižvelkite į šiuos dalykus:
 1. Prekės įvertinimas. Jis žymimas žvaigždutėmis nuo 1 iki 5. Užvedus kompiuterio pelytę ant žvaigždučių, galima pamatyti, kiek kartų, kokia žvaigždute prekė buvo įvertinta. 
 2. Parduotuvės reitingas. Aliexpress jungia daugybę skirtingų parduotuvių, tad ir reitingai jų skirtingi. O jie vertinami procentais. Geriausios parduotuvės žymimos karūnėlėmis ir deimantais.
 3. Komentarai. Prieš užsisakant prekę būtina perskaityti komentarus. Neretai juose būna įkelta ir realių prekės nuotraukų, kas gali padėti apspręsti, ar pirkti, ar ne. 
 4. Siuntimas. Ne visų prekių siuntimas nemokamas. Tad neapsigauk. Kartais prekės kaina gali siekti vos kelis centus, o siuntimas dešimtis eurų.
 5. Aprašymas. Nepamiršk perskaityti ir prekės aprašymo. Ten rasi visus išmatavimus ir t.t.


ASMENINĖ PATIRTIS
Prekes iš Aliexpress sakiausi ne vieną ir ne du kartus. Na, teko patirti tik vieną, bet labai nedidelį nusivylimą. Keletą iš įsigytų prekių pristatysiu ir jums!
 • Auskarai - plunksnelės. Tai buvo pirmasis mano užsisakymas iš Aliexpress. Tuo metu už auskarus sumokėjau maždaug 0,20e, o atkeliavo jie maždaug per mėnesį. Buvo saugiai įpakuoti, nesugadinti, nenulūžęs vėrimo galiukas. Aišku, kokybė ne iš geriausių. Po maždaug mėnesio beveik nusitrynė aukso spalva. Tačiau aš jau turiu idėjų, kaip auskarus prikelsiu naujam gyvenimui!
 • Kapadosteris. Drąsiai galiu teigti, kad tai buvo sėkmingiausias mano pirkinys. Nors laukiau  2 mėn.! Net tėvai sakė, kad mano akys išbandžius kapadosterį žibėjo taip, kaip mažo vaiko gavus naują žaisliuką. Sumokėjau 1,5e, kai tuo tarpu mano miesto muzikos prekių parduotuvėje jis kainuoja žymiai brangiau. Mano lūkesčiai buvo išpildyti su kaupu.
 • Makiažo kempinėlė. Šia ,,Beauty blender" kopija teko šiek tiek nusivilti. Laukiau daugiau nei 2 mėn. Išpakavus ji man netyčia iškrito iš rankų ir, nepatikėsit, nulūžo smailioji kempinėlės dalis. Tačiau visos kempinėlės išmesti neskubėjau. Dabar sėkmingai ją naudoju ir kitų nusiskundimų neturiu. Makiažą paskirsto tolygiai. Gal tik kiek kietoka. 
auskarai/kapadosteris/kempinėlė

 • Blakstienų rietiklis. Užsakyti šitą užsiprašė net keletas mano draugių! ,,Geras, ir aš turiu blakstienas!" - taip pareiškė viena iš draugių, kai pasinaudojo šiuo rietikliu. Aš juo taip pat labai džiaugiuosi. Patogus, neužimantis daug vietos. Be to, pridėti keli papildomi antgaliukai. O ta rožinė rankinėlė labai miela!
 • UV LED lempa. Priemonės geliniam lakavimui brangios, o leisti didelias sumas tik dėl pasižaidimo nenorėjau. Tad nusprendžiau pasidairyti Aliexpress. Ilgai dvejojau ar pirkti. Tačiau surizikavau ir įsigijau. Ir likau labai patenkinta. Lempa veikia puikiai, buvo saugiai supakuota. Tiesa, usb laidą reikia turėti savo. Tačiau su tuo man problemų nekilo. Labiausiai patiko tai, kad lempa nedidelė, todėl galiu ją vežiotis kur tik noriu.
 • Akiniai nuo saulės. Susigundžiusi nedidele kaina, įsigijau ir akinius. Žinoma, labai rizikavau. Juk labai lengva įdaužti stiklą ar nulaužt kojelę. Ypač žinant, kad tų siuntų niekas nesaugo. Kai atėjo siuntinys, iš pradžių nesupratau, kad viduje akiniai, kadangi jis buvo labai išsipūtęs. Pasirodo, kad akiniai buvo net keletą kartų apvynioti apsaugine plėvele. Dėl to jie saugiai pasiekė mane. Akiniais negaliu atsidžiaugti visą vasarą!
blakstienų rietiklis/UV LED lempa/akiniai nuo saulės

Na, o kokia jūsų patirtis su ,,Aliexpress"? O galbūt niekad nebandėte, tačiau dabar išbandysite? Dalinkitės patirtimi, nuomonėmis ir pastabomis komentaruose!

8 komentarai:

 1. Esu pasinešusi ant aliexpress, visai neseniai pradėjau užsisakinėti pati(seniau užsakinėdavo brolis). Ir šiandien jau mane pasekė pirmoji siunta, tik gaila, kad ne man, o pusbroliui. Bet vistiek buvau be galo laiminga pamačiusi pašto dėžutėje siuntinuką. Pristatymo laukia dar devynios siuntos, o mano krepšelyje daugiau nei 20 prekių :D kai pradedi žiūrėti tai ir visko reikia :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ai, pas mane tai krepšelyje virš 80 prekių :))) jo, žiauriai faina rasti siuntinuką, jį išpakuoti. Ypač kai nelaukei, nesitikėjai ar buvai pamiršęs :D lyg gautum dovaną. nesvarbu, kad susimokėjai :D

   Panaikinti
 2. Esu išbandžiusi, siunčiausi keletą pakabučių. Vienas buvo „Alisos stebuklų šalyje“ tematika, o kitas Hario Poterio laiko pakabutis kurį Hermiona turi. Nesitikėjau, bet abiejų kokybė tai pasakiška. Manau tikrai dar iš ten pirksiu! :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kaip tik žadu užsisakyti irgi laiko amuletą :) žiauriai kietas jis man :D dar kai tokia HP fanė esu...

   Panaikinti
 3. Iš aliexpress užsisakinėju tik telefono dėkliukus, kadangi parduotuvėse savajam nerandu, o čia ir kainos juokingai mažos. Tik kiek nervina, kad ilgokai laukti reikia. ;(

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Su tuo siuntimu kaip kada. Kartais tenka 2mėn laukti, o kartais 2sav. Nors kai kainos dėkliukų kartais nesiekia nei euro, verta palaukti :)

   Panaikinti
 4. Na tarkim jeigu į kelionę kokią planuoji važiuoti, tarkim po mėnesio ir tau reikia daiktų iš alie tai be sansu tikriausiai gauti. O jei ten strioko nera tai gerai. Graziu daiktu yra tikrai ir naudingu, bet kartais kai atsiuncia tai net nezinai kur detis :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Yra tekę pirkti - keletą drabužių ir keletą detalių kompiuteriui (čia jau draugas užsisakinėjo). Kokybė, aišku, ten nėra kažkokia kosminė, tačiau nepirkau tokių dalykų, kurie norėtųsi, kad būtų ilgaamžiai, tai kaip ir nesutrukdė :) Bet va vienspalvę tamsią patalyne suradau lietuvių internetinėj parduotuvėj - tai nors ir visko aliexpress yra, aš ir kitur pasidairau - kartais būna taip, kad beveik iki detalių žinai, ko nori - belieka didžiulis darbas - SURASTI.. :)

  AtsakytiPanaikinti