liepos 07, 2016

Focus/Susikaupk

Seniai žiūrėjau filmą. Gerą filmą. Turbūt suprantat, koks šūdinas jausmas, kai pažiūri filmą ir supranti, kad iššvaistei 2h savo gyvenimo.  O tokių filmų labai daug! Kad neužkibčiau ant tokio filmo, ilgai žvalgiausi internete. Galų gale išsirinkau. Jau pamačiusi, kad Will Smith atlieka pagrindinį vaidmenį, supratau, kad filmu nenusivilsiu. Ten kur geri filmai, ten Will Smith. O gal kur Will Smith, ten geri filmai?

TRUMPAI
Kategorija: Kriminalinis, Romantinis, Komedija
Trukmė: 105min
IMDB: 6,6
Aktoriai: Will smith, Margot Robbie, Adrian Martinez, Gerald McRaney

APIE
Nikis (Will Smith) gudrus, apsukrus, gebantis nukreipti dėmesį, o svarbiausia mokantis susikaupti savo srities specialistas. Vagimi jo nebūtų galima pavadinti. Greičiau jau puikiu apgaulės meistru. Vieną vakarą bare, visai netikėtomis aplinkybėmis jis susipažįsta su gražuole Džes (Margot Robbie). Mergina, svajojančia tapti  profesionalia kišenvage. Ji įtikina Nikį tapti jos mokytoju. Jie tampa ne tik mokytu bei mokine, ne tik kartu dirbančiais partneriais, bet ir kai kuo daugiau. Pasitelkdami savo sugebėjimus, per savaitę jie sugeba susišluoti nemenką sumą pinigų. Rodos jie tobula pora, tačiau visai netikėtai jų keliai išsiskiria. Praeina treji metai ir likimas vėl juos suveda. Šįkart Buenos Airėse.  Seni įpročiai nedingę. Tiesa, dabar jie turi skirtingus planus ir dirba tik sau. Tačiau ar tokie  žmonės gali paleisti vienas kitą?

,,There's two kinds of people in this world. There's hammers and there's nails. You decide which one you want to be" 


MANO NUOMONĖ
Filmus žiūriu retai. Esu labiau serialų mėgėja. Tad kai nusprendžiu išsirinkti filmą, renkuosi jį labai atsakingai. Peržiūriu keletą recenzijų, imdb įvertinimą, komentarus, vaidmenis atliekančius aktorius. Šis filmas ne išimtis. Tiesa, šiek tiek dvejojau. Tačiau neradusi tuo metu geresnio pasirinkimo, nusprendžiau pažiūrėti ,,Susikaupk". Ir visiškai nenusivyliau! Visų pirma, aktoriai nuostabūs. Ir kur nebus, kai jie tikri profesionalai. Will Smith vaidino tokiuose filmuose kaip ,,Vyrai juodais drabužiais" ar ,,Aš esu legenda". Na, o Margot Robbie atpažįstame iš filmo ,,Volstryto vilkas". Antra, filmo siužetas nuolat pakrypsta netikėta linkme. Ne kartą gėrėjausi režisieriaus sprendimais. O filmo pabaigoje negalėjau nesišypsoti. Muzikinis takelis neypatingas. Tačiau šiam filmui užteko ir to paprasto muzikinio fono. Kai aktoriai tokie nuostabūs, nereikia nieko paslėpti po muzika ar specialiaisiais efektais. Apibendrinant galiu pasakyti, kad neiššvaisčiau savo laiko veltui. Todėl ir rekomenduoju pažiūrėti visiems, ieškantiems gero filmo. 


6 komentarai:

 1. Įrašas patiko. Šį filmą žiūrėjau praeitą vasarą ir labai džiaugiuosi, kad užmačiau tavo įrašą, nes kaip tik mąsčiau ką pasižiūrėjus šįvakar. Filmų, kaip šis negaila pasižiūrėti ir antrą, ir trečią, ir n-tąjį kartą, tad labai ačiū, kad priminei apie jį:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū!! Labai taikliai pasakei. Tokius filmus galima žiūrėti vėl ir vėl :)

   Panaikinti
 2. Dar nesu mačiusi šio filmo, bet sudominai, todėl manau pažiūrėsiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. jei kas nors ieskote geros komedijos paziurekite ,,Labas, mes Mileriai,, arba ,,Yes man,,
  o jei norite gero trilerio,truputi psichologinio patariu si ,,egzaminas,, :)

  AtsakytiPanaikinti