liepos 20, 2016

10 triukų, padėsiančių kasdienybėje

Kuo toliau, tuo daugiau atsiranda dalykų, triukų, kurie palengvina mūsų kasdienybę. Dažnai iškyla klausimas: ,,Kaip anksčiau nesugalvojau?". Kadangi aš, kaip ir daugelis, esu pamišusi dėl tų triukų, keletu jų  dalinuosi ir su jumis. Mano išbandyti ir pamėgti. Tikiuosi ir jums bus naudingi.


#1. Vienas ilgiausiai užtrunkančių dalykų duše - idealios vandens temperatūros nustatymas. Tad kitą kartą, kai nusistatysi sau tinkamą vandens šilumą, ją pažymėk nenuplaunamu markeriu. Vėliau nebereiks vargti.

#2. Daug kas savo kambaryje turi kėdę ar lentyna, ant kurios meta nusirengtus rūbus, neseniai išskalbtus rūbus. Taip susikaupia nemenka krūva, kurią vėliau tenka ilgai tvarkyti. Todėl siūlau visus tokius rūbus mesti ne ant kėdės, o ant lovos, kurioje miegate. Taip kiekvieną vakarą būsit priversti susitvarkyti rūbus.

#3. Daugelis yra susidūrę su tuo nemaloniu jausmu, kai kas nors įkrenta į akį, ir neina to pašalinti. Tačiau viskas yra paprasčiau nei atrodo. Prisipilkite į delnus vandens, juose panardinkite veidą (akys turi būti vandenyje) ir keliskart pamirksėkite. Tai svetimkūnis bus išplautas iš akies.

#4. Bandant numesti svorio, labai sunku atsispirti pagundoms. Vienas geriausių būdų, padedančių nesuvalgyti dar vieno šokolado, tai motyvuojančios frazės, nuotraukos. Prikabink jų ant šaldytuvo, savo kambaryje, keletą palik saldumynų atsargų stalčiuje. O ant telefono ekrano užsidėk ne picos, o tavo svajonių kūno nuotrauką.

#5. Turbūt daugelis yra susidūręs su ta problema, kai prisiperkama daiktų, kurie iš tiesų nereikalingi. Tai pakeisti galima pasitelkiant... vaizduotę! Kai kitą kartą pirksi kokį nors daiktą, vienoje rankoje įsivaizduok jį, o kitoje - tą sumą, kurios daiktas vertas. Tuomet savęs paklausk: ,,Ką renkuosi"? Jei vis dėlto pagalvosi, kad pinigų tau reikia labiau, padėk tą daiktą atgal į lentyną. Jis tau nereikalingas.

#6. Pramiegojus, skubant ryte, pamirštama nemažai dalykų. Kad taip nenutiktų, vakare nusifotografuok tuos daiktus, kuriuos privalai pasiimti ryte. Na, o nuotrauką užsidėk ant telefono ekrano. 

#7. Lėktuvo bilietai yra tikrai ne pigūs. O ar žinojote, kad kaskart tikrinant bilieto kainą, ji automatiškai kyla? Taip, taip. Sistema pamačiusi susidomėjimą, automatiškai kelia kainas. Todėl jei norite pigiausio varianto, bilieto kainą tikrinkite likus 3sav. iki skrydžio, 15h. Tuo laiku bilietai pigiausi.

#8. Turbūt ne kartą teko sunerimti, ar geras jūsų burnos kvapas. Tai sužinoti labai paprasta. Ne, pūsti oro kitam į veidą nereikės. tiesiog palaižykite riešą ir jį pauostykite. Štai toks jūsų burnos kvapas.

#9. Aptingote, praradote motyvaciją? Labai lengva viską ištaisyti. Išsimaudykite po dušu. Švaros jausmas padeda išlikti produktyviam.

#10. Cigarečių dūmų palikto kvapo taip lengvai nepanaikina nei oro gaivikliai, nei pravertas langas. Jei nori greitai atsikratyti kvapo, sudrėkink rankšluostį ir pavėdink juo kambarį kelias minutes. Jis sugers visus kvapus.

O ar jums irgi patinka įvairūs triukai? O gal turite tokį, be kurio neįsivaizduojate savo gyvenimo? Jei taip, dalinkitės juo komentaruose!

12 komentarų:

 1. Labai fainas įrašas. Kai kurie hack'ai tikrai pravers, bet su nr2 man "nepais". Nuo lovos vakare sumesiu ant kedės :dddddddd

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai fainas įrašas. Kai kurie hack'ai tikrai pravers, bet su nr2 man "nepais". Nuo lovos vakare sumesiu ant kedės :dddddddd

  AtsakytiPanaikinti
 3. Antras numeris tikrai nepaeina :D drabužiai keliauja nuo lovos ant kėdės :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Naaa, tada tą kėdę galima išvis išnešti. Kaip ir padariau aš :D

   Panaikinti
 4. Pripažinsiu, ne visus triukus žinojau. Dėkoju už naudingą įrašą :')

  AtsakytiPanaikinti
 5. Super! Labai padėjo. Sėkmės rašyme! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. merginos 3iame pav tookia tobula figura :o

  AtsakytiPanaikinti