kovo 06, 2016

Kaip tapti instagram'o žvaigžde?

Instagram jau seniai pasiekė populiarumo viršūnę, tačiau vis daugiau katiciu nori tapti IG žvaigždėmis. Dauguma per IG prasimušo tapti ir FB žvaigždutėmis. Nori ir tu? Še, penki patarimai ir tu garantuotai tapsi IG diva.

1. Pats svarbiausias dalykas, kurį privalai padaryti, tai uždėti mažiausiai 30 tag'ų. Nepamiršk #lithuaniagirl #s4s #l4l. Tai būtina tapimo ig dievaite sąlyga. Ir šiaip, jei įkėlei obuolio nuotrauką, neužmiršk visų galimų tag'ų. Būtinai įterpk #healthy #healthyfood #healthygirl #sport #joga ir dar #foodporn. Įkėlei foto iš baliaus? Nepamiršk tag'ų #partygirls #alchohol (būtent taip, nes žvaigždėms nesvarbu rašyba, svarbu like), #badgirls ir dar ką nors panašaus į #blogomsmergaitėmsdangus (nes nežinai kaip tai išversti į anglų kalbą, arba bijai, kad tavo gerbėjai tavęs nesupras).


2. Būtinai būtinai nueik į bet kokį nors kiek žinomo žmogaus koncertą (pvz:. Katunskytės ar Cicino), nusifotografuok su juo ir įkelk nuotrauką į ig. Bet čia ne svarbiausia dalis. SVARBIAUSIA po nuotrauka pasirašyti ,,Nesvarbu kaip, svarbu su kuo". Nes jo, tikrai nesvarbu, kad atrodai kaip parūkęs žolės ar stovi neaiškiai persikreipęs . Suprask gi, kad aš žvaigždė, bendrauju tik su žvaigždėm. Duskit pavidolei. Po tokios nuotraukos sulauksi komentarų kaip ,,Omg pavydžiu" ,  ,,Tinkat kačiukai" ir ,,Turbūt jis tavęs paprašė nusifotkint?".

3. Visiem skelbk, kad atseki (bet taip nedaryk. Juk tu būsima instagram diva). Komentuok tai po daugiau sekėjų turinčiomis nuotraukomis, stok į visas įmanomas fb grupes ir dar visiem rašyk, kad matai, kai tave unfollow'ina. Tu žvaigždė. Tu žinai viską. Kiti tik vergai norintys būt kaip tu. Prisimink tai.

4. Sek naujausias ig madas ir nepamiršk jų panaudoti savo profilyje. Žmonės turi žinoti, kad tu neatsilikusi.

5. Po nuotraukomis užsirašinėk deep frazes. Geriausia jas rinkti iš ,,Mi casa tu casa" ar ,,Panelyčių puslapiukas", kadangi ten tikras išminties šaltinis  . Tad jei žmonėms nepatiks jūsų nuotrauka, tai bent palaikins dėl frazės. Turbūt kyla klausimas,kaip atsirinkti gerą frazę? Štai, pvz: ,,Tu sudaužei man širdį, aš sudaužysiu tau snukį" arba ,,Ne tau durneli tėvelis princesę augino". Šios ir panašios frazės ypatingai svarbios trylikametėms divoms, nusivylusiomis gyvenimu.

Nesu pavyzdinė IG diva, bet followinkit mane kačiukai ir aš (ne)atfollowinsiu. Mano IG yra ČE.

7 komentarai:

 1. Jau kokias nesąmones rašai... Tu ką rimtai? Nė vienas iš šių būdų nėra geras... Atrodai lyg dėmesio ištroškęs vaikas, o klaidų... Nustok žmonėm į galvas tokias nsmn grūst...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. sori, kad nepranešiau, jog čia daug daug sarkazmo ir ironijos. Galima įkrėsti proto dviem būdais. Arba rašant moralą tiesiai šviesiai (kuris niekam neįdomus), arba į viską pažiūrėti iš linksmosios pusės. Pastarasis būdas man labiau prie širdies

   Panaikinti
 2. Nuostabus įrašas, humoro dozė visai dienai!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Taip skaitau ir galvoju: "blemba, ale akurat mano miestelio elitinės". Spaudžiu dešinę!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Čia geras! Prisijuokiau! ;D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šaunuolė! Labai fainas įrašas, galėtum dažniau tokius rašyti :D

  AtsakytiPanaikinti