sausio 22, 2016

Ką veikti, kai nežinai, ką veikti? #2

Kažkada jau rašiau įrašą tokia tema. Neplanavau vėl rašyti ta pačia tema, bet kilo keletas idėjų, todėl dalinuosi jomis su visais užklystančiais į mano blog'ą. Taigi, prieš jus dar 4 idėjos, ką veikti, kai nežinai, ką veikti.

FILMO KŪRIMAS
Čia tikrai nereikia profesionalių sugebėjimo ir puikios kameros. Kurk savo malonumui! idėja. Sukurk filmą apie savo šeimą. Pradėk nuo ryto, kai tu pabundi. Visą dieną slapčia filmuok, ką veikia tavo šeima, o vėliau viską suklijuok į filmą ir parodyk namiškiams! Turėtų gautis nuotaikingas ir intriguojantis filmas. Gal mama, pavyzdžiui, į kotletukus smulkiai supjausti ir slapčia įdeda svogūnų, nors tavo brolis jų nemėgsta?!

KAMBARIO TAISYKLĖS Šitą planavau pasidaryti jau labai ilgai. Juk užknisa, kai kiti įeina nepasibeldę, ima daiktus be atsiklausimo, naudoja tavo kvepalus, užmiršta ir visai dienai palieka atvirą langą, o galų gale NIEKUOMET NEUŽDARO DURŲ. Bent jau mane, tokie dalykai veda iš proto. Rimtai. Todėl artimiausiu metu, kai neturėsiu ką veikti, pasidarysiu plakatą su savo kambario taisyklėmis ir pasikabinsiu matomoje vietoje.  Arba tokiu pat principu gali pasidaryti priminimus sau. Pvz:. išgėrusi arbatą susirink puodelius, o ne krauk ant stalo, kol virtuvėje jų nebeliks. (man taip nuolat būna).

MEDITACIJA
Va čia tai tikrai fainas dalykas! Dėka vienos iš TD merginu, atradau nerealią programėlę - ,,Calm". Kai grįžai iš po mokyklos įvyko stebuklas ir nesugalvoji ką nuveikus? Tuomet pamedituok, atsipalaiduok ir pamiršk visus rūpesčius. Joa, kai man gyrė šią programėlę irgi netikėjau, kad gali man patikti. Bet žinot ką? Man laaabai patiko! Galima ne tik pamedituoti, bet ir pasiklausyti nuostabių garsų. Nuo lietaus ošimo iki laužo spragsėjimo!

SKAITYMAS IR SERIALŲ ŽIŪRĖJIMAS
Cha, juokauju. Šito nesiūlau, nes ir visiškas kvailys šitą sugalvotų neturėdamas ką veikti. Nors jei nežinot ką žiūrėti, tai būtinai pažiūrėkit ,,Kaip išsisukti įvykdžius žmogžudystę?"

TATUIRUOTĖS
Ne, nereikės ryžtis ir eiti į saloną. Ne, nereikia gumos su lipdukais. Ne, nereikia labai sudėtingų priemonių. Užteks dviejų tavo rankų (arba vienos, jei tatuiruosi ne ranką), eyeliner'io, paprasto plaukų lako. Taigi, čia viskas paprasta. Griebi piešimo priemonę ir... pieši! Įvairiausius raštus, piešinėlius ir t.t. Kai baigsi, viską nupurkšk laku. Ilgiau menas laikysis ant kūno. Jei gaila liner'io, tai naudokis tušinuku. Aš nuolat neturėdama ką veikti, ar ruošdama namų darbus, prisipiešiu sau ant kojų ar rankų visokių nesąmonių. Pvz:. vakar ant kiekvieno krumplio pripiešiau saulyčių ir šypsenėlių. Ir tik šiandien, sėdėdama matematikos pamokoje, pastebėjau, kad nenusiplovė. Taip pat vakar mokydamasi istorija ant kojos bražiau scheminius grafikus, x/y lenteles, hiperboles, kubines paraboles ir kitas matematiškas nesąmones.

kai pasiskundžiu, kad nežinau, ką veikti ir man pasiūlo veiklą

3 komentarai:

  1. Puikios idėjos! Ačiū, tikrai pravers!

    AtsakytiPanaikinti
  2. Autorius pašalino šį komentarą.

    AtsakytiPanaikinti
  3. Ką tik parsisiunčiau ,,Calm'' programėlę ;P Ir filmavimo idėja tikrai geniali! Nors šiaip jau mano gyvenimo moto yra ,,jei neturi ką veikti, reiškia, kad pamiršai kažką padaryti...''

    AtsakytiPanaikinti