spalio 28, 2015

Ką veikti, kai nežinai, ką veikti.

Nežinome, ką veikti, gana dažnai. Savaitgaliais, per atostogas, net ir darbo dienomis, kai visi namų darbai atlikti. Skaityti, žiūrėti filmus, susitikti su draugais? O ne. Tai sugalvoti gali kiekvienas ir bet kada. O ką daryt, jei neturi knygos, nerandi jokio gero filmo, o visi draugai išvykę? Aš turiu keletą patarimų, ką veikti tokiu atveju.

1. Mokykis užsienio kalbos. Bet pasirink tokią kalbą, kurią moka ne daugelis. Pavyzdžiui estų. Sakai ne populiari kalba, nepravers? Ogi tikrai pravers. Gal ne šiandien, ar rytoj, bet kada nors pravers. Galų gale ką išmoksi, ant pečių nenešiosi. Aš esu užsibrėžusi išmokti kelias frazes gruziniškai.

2. Šok. Užsidarai kambaryje, užsitrauki užuolaidas (dėl visa ko), pasijungi mėgstamiausią muziką visu garsu ir šoki kaip tik moki. Nerealus jausmas. Nebandei? Tada būtinai išbandyk.

3. Blogink. Jei troškai kažkur realizuoti save ir mėgsti rašyti, kurk blogą. Tai nebūtinai turi būti daug sekėjų turintis ir gyvenimo tiesų mokantis tinklaraštis. Rašyk viską, ką nori. Tai gali būti žymių žmonių aprašymai, receptai ar virtualus tavo dienoraštis.

4. Pabūk stiliste.... sau! Kiekviena mergina, bent kartą pagalvojo, kad neturi, ką apsirengt. Tai visiška ne tiesa. Tiesiog reikia išmokti dėvėti rūbus keliais būtais. Tad pabūk stiliste sau ir susikurk kelis netikėtus derinius.

5. Dažykis. Dauguma pagalvoja: ,,Ech, kaip norėčiau mokėti gražiai pasidažyti", bet mergyt, neišmoksi, jei nesipraktikuosi. Turi laisvo laiko? Išsitrauk savo visus makiažo lobius, sėsk prie veidrodžio (gali ir stovėti, aišku) ir dažykis! Išbandyk įvairias spalvas ir priemones.

 Puikus pavyzdys, kaip lengvai pasidaryti paprastą makiažą


6. Išmok vaikščioti aukštakulniais. Jei manai, kad tai labai paprasta, pabandyk pavaikščioti pati. Žinoma, vaikščioti išmokstama greitai, jei tai tik 5cm kulniukas, bet jei jis aukštesnis nei 10cm... Na, tuomet tai tampa neblogu išbandymu.  Na, o vaikščioti išmoksi tik vaikštant. Tad apsiauk aukštakulnius, pasijunk mėgstamą muziką ir vaikščiok! Vėliau užduotį pasunkink ir užsidėk ant galvos knygą, taip išlaikydama gražią eiseną.

7. Dainuok karaoke. Nesvarbu, kad neturi gražaus balso. Aš irgi jo neturiu, bet dainuoti labai mėgstu. Karaoke geriausia išeitis, mėgstančioms paklykauti. Užsiregistruok ,,Karaoke Party" svetainėje. Kiek esu išbandžiusi, tai geriausia karaoke svetainė. Gausybė gerai žinomų dainų, galimybė dainuoti duetu ir t.t. Taip pat dainuojant parodoma, ar visiškai nusidainavai, ar bent kiek pataikei į natą. (KARAOKE PARTY)

8. Spalvink. Dabar yra begalė spalvinimo knygų skirtų suaugusiems. Spalvinant žmogus nusiramina, nebestresuoja. Taip pat gražiai nuspalvintą paveikslėlį gali išsikirpt ir paverst paveikslu. Jei nenori pirkti visos knygos, tuomet gali susirast ir atsispausdint įvairių paveikslėlių pati. Daugybę jų gali rasti ,,Pinterest". (Pvz: ČIA arba ČIA arba ČIA)


Galima prisigalvoti dar begalę įdomių užsėmimų, bet reikia šiek tiek pasukt smegeninę. O ką jūs dažniausiai veikiat, kai nežinot, ką veikti? O gal nieko ir neveikiat? Tiesiog gulit ir spoksot į vieną tašką? Nors ne. Spoksojimas irgi šiokia tokia veikla.

4 komentarai:

 1. Nežinau, kodėl, bet niekada negalvojau, jog tu taip sugebi rašyti. Buvau įpratusi skaityti tavo rimtus straipsnius "TD", o dabar pamačiau ir visai kitokią tavo pusę, kuri man labai, labai patinka! Visi įrašai tokie šiek tiek ironiški, bet be proto įtraukiantys, verčiantys skaityti bei nusišypsoti. Nebandyk nutraukti rašymo. xoxo

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jatau Emaaa <3 Žiauriai ačiū tau. Skaitau komentarą ir šypsausi. Kaip ir šiame blog'e, taip ir gyvenime, esu šiek tiek ironiška. Tad džiugu, jog pavyko atskleisti nors dalelę savęs!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kada kitas įrašas?laukiuuu <3

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ar nebebus įrašu?��

  AtsakytiPanaikinti