spalio 24, 2015

Diena su šeima

Tikimybė.
Gražus saulėtas rytas. Be barnių susiruošiame ir laiku išvažiuojame. Susitinkame su kartu vykstančiais giminaičiais ir patraukiame Šiaulių link. Nuvykstame į Kryžių kalną, ten pasivaikštom, viską apžiūrim, pakabinam kryželį. Tuomet nulekiam į ,,Akropolį". Visi papietaujam, o aš nusiperku išsvajotąjį paltą ir batus. Visi laimingi grįžtame namo.

Realybė.
Vos pakylu iš lovos, nes visa naktį landžiojau internete. Mama pikta, visi vėluojam. Šiaip ne taip išvažiuojam. Kryžių kalne šiek tiek pavaikštom ir močiutei pasidaro bloga. Kyla šiokia tokia panika, nes niekas neturi vaistų. Galų gale  močiutei tenka išlieti visą savo skrandžio turinį visai netoli šventos vietos. Patraukiame į ,,Akropolį". Močiutei geriau, bet ji net nežada lipti iš mašinos, nes kaip ji pati sakė, yra alergiška tokiem dalykam. Nusprendžiam kažko nusipirkti ir geriau pietaut grįžtant, kokioje nors poilsiavietėje. Tad per ,,Akropolį" ne einam, o beveik bėgam. Aišku, palto ir batų neradau. Tik ,,Maximoje" prigriebiau megztinį su 40% akcija. Rodos viskas susitvarkė, o ir oras pagerėjo, bet štai, grįžtant namo, bloga pasidaro man.
Apibendrinant galiu pasakyti, kad buvo smagu, nors ne visai to tikėjausi. O ir megztinį nerealų nusipirkau. Aišku, nefaina, kad močiutei buvo bloga, o ir aš eilinį kartą susirgau, bet jau susitaikiau, kad išvykusi su savo šeimynėle, ramios dienos galiu nelaukt. Nėra buvę, jog viskas vyktų taip, kaip planuota. Bet taip gyventi dar ir linksmiau.


P.S. Negaliu nepasigirti. Prieš savaitę buvo lygiai mėnesis, kai mano tėtis nerūko. Didžiuojuosi juo.

P.P.S. O ar jūs dažnai keliaujat su šeima?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą